Produktové řady

  info@phyris-kosmetika.cz  +420 739 468 412
Exkluzivně na viviane.cz

Phyris SPICEup Somi

 

SPICEup Somi

690 Kč

Energizující, povzbuzující maska

Balení: 75 ml

SPICEup SOMI otevírá mystický svět zážitků SPICEup: jako jedinečný podkladový přípravek s účinnými látkami optimálně připravuje pokožku, aby následné produkty péče SPICEup mohly rozvinout svůj plný účinek. Lehké, osvěžující složení hydratuje pokožku a obsahuje nanosomálně zapouzdřený koenzym Q10 s depotním účinkem. SPICEup SOMI chrání kožní buňky, dodává jim novou energii a podporuje regeneraci. V kombinaci s produkty péče SPICEup představuje dokonalý posilovač účinných látek. Pro jedinečné výsledky na pokožce.
Aktivní látky
Koenzym Q10 - Tento koenzym je jedním z nejúčinnějších antioxidantů (zachycovačů radikálů) v moderní kosmetice a je také známý svým pozitivním vlivem na buněčný metabolismus. Díky tomu chrání pokožku před vnějšími stresovými faktory a předčasným stárnutím. Tento Q10 zapouzdřený v nanosomech se navíc obzvláště dobře vstřebává do pokožky. Phyto-hydro složka - Komplex rostlinných sacharidů - přírodní složení různých cukrů získaných z kukuřice pro intenzivní udržení vlhkosti pokožky.

Aplikace: Po vyčištění pleti naneste na obličej, krk a dekolt SPICEup SOMI o velikosti lískového oříšku, aby následná péče SPICEup byla ještě účinnější.
Typ pleti: Smíšená pleť (oleosa), Smíšená pleť (sicca), Normální pleť, Suchá pleť, Mastná pleť (oleosa), Mastná pleť (sicca)
Stav pleti: unavená, částečně povadlá pleť, zašedlá pleť