Produktové řady

  info@phyris-kosmetika.cz  +420 739 468 412
Exkluzivně na viviane.cz

Phyris SPICEup Rich Cream

 

SPICEup Rich Cream

1 635 Kč

Bohatý, osvěžující pečující krém

Balení: 50 ml

Bohatý krém SPICEup bojuje proti ztrátě kontur a díky bambuckému máslu zanechává pokožku hedvábně jemnou. Jeho bohaté složení obsahuje účinné ingredience připomínající bohatý svět koření: pepř sečuánský redukuje jemné linky a vrásky a zároveň má uklidňující a zklidňující účinky. Výtažek ze stromu Kari zvyšuje elasticitu pokožky, chrání elastinová vlákna, a tím snižuje hloubku vrásek a zpevňuje kontury obličeje. Krém je navíc obohacen o extrakt z kurkumy a cenný olej z černého kmínu. Pikantní vůně aktivují všechny smysly a unesou vás do mystického světa. Pro oživenou, rovnoměrnou pleť a mladistvý vzhled.
Aktivní látky
Výtažek z kari stromu - Tato neobvyklá účinná látka, která se získává ze stonků kariovníku, podporuje syntézu elastinu, čímž zlepšuje pružnost pokožky, snižuje hloubku linek a vrásek a zpevňuje kontury obličeje. Sečuánský pepř - Tento výtažek ze sečuánského pepře uvolňuje mimické linky a vrásky, vyrovnává a zklidňuje podráždění pleti.Pro rovnoměrně sjednocenou pleť a mladistvý vzhled. Olej ze semen černého kmínu - Olej z černého kmínu je olejový extrakt, který se získává macerací semen ve slunečnicovém oleji. Olej optimalizuje péči o pokožku a pomáhá ji chránit, např. také zvyšuje zásoby vlhkosti v pleti. Skvalen - Skvalen je olejovitá látka, která se velmi podobá kožním lipidům a proto se do pokožky velmi dobře vstřebává. Tento vysoce kvalitní lipid lze synteticky napodobit nebo získat z rostlin a je známý pro své vyživující, ochranné a vyrovnávací účinky.

Aplikace: Ráno a večer po vhodném čištění pleti aplikujte SPICEup SOMI, pro aktivaci pleti a silnější účinek produktů SPICEup. Aplikujte vhodnou péči o oční okolí. Poté naneste množství krému o velikosti lískového oříšku na obličej, krk a dekolt.
Typ pleti: normální pleť, suchá pleť
Stav pleti: unavená nebo bledá pleť, slabé kontury obličeje, namáhaná křehká pleť