Produktové řady

  info@phyris-kosmetika.cz  +420 739 468 412
Exkluzivně na viviane.cz

Phyris SPICEup Ginger Shot

 

SPICEup Ginger Shot

1 225 Kč

Ochranné energizující a vyhlazující sérum

Balení: 30 ml

SPICEup GINGER SHOT chrání pokožku před stresem a poškozením způsobeným vlivy moderního života. Využívá bambucký olej, který zanechává pokožku hedvábně jemnou. Jeho jemná textura obsahuje silné ingredience připomínající opulentní trh ve světě s kořením: Výtažek z kořene zázvoru chrání buňky a tím bojuje proti předčasnému stárnutí pleti. Sečuánský pepř redukuje jemné linky a vrásky, má také uklidňující a zklidňující účinky. Kořeněné vůně aktivují všechny smysly a přenesou vás do mystického světa. Pro chráněnou, hladkou pleť a mladistvý vzhled.
Aktivní složky
Zázvor extrakt - Tento extrakt z kořene zázvoru je vynikajícím lapačem radikálů. Chrání buňky a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti způsobenému stresovými faktory prostředí, jako je světlo. Zajišťuje také rovnoměrný tón pleti, což se následně projeví rozzářením a ozdravením pleti. Sečuánský pepř - Tento výtažek ze sečuánského pepře uvolňuje mimické linky a vrásky, vyrovnává a zklidňuje podráždění pleti. Pro rovnoměrně sjednocenou pleť a mladistvý vzhled. Bambucký olej - Tekutá forma bambuckého másla ze semen (ořechů) bambuckého stromu (Butyrospermum parkii) zanechává pokožku obzvlášť vláčnou.

Aplikace: Po vyčištění pleti aplikujte SPICEup SOMI, abyste dosáhli silnějího účinku. Poté naneste na pokožku dvě pipety Ginger Shot na obličej, krk a dekolt. Nechte krátce vstřebat, poté hýčkejte dalšími produkty péče SPICEup.
Typ pleti: smíšená pleť (oleosa), smíšená pleť (sicca), normální pleť, suchá pleť, mastná pleť (oleosa) ,mastná pleť (sicca)
Stav pleti: vrásky a linky