Produktové řady

  info@phyris-kosmetika.cz  +420 739 468 412
Exkluzivně na viviane.cz

Phyris AQUActive Hyaluron Caps

 

AQUActive Hyaluron Caps

1 255 Kč

Zpevňující a vyhlazující pečující kapsle

Balení: 32 kapslí

Intenzivně hydratují a vyplňují vrásky zevnitř.
Zanechávají pokožku sametově hebkou.

Přípravek pro zvýšení hydratace žíznivé pleti. AQUActive HYALURON CAPS vyhlazuje jemné vrásky způsobené vysušením zevnitř a poskytují pocit hladké, hedvábně jemné pleti. Gel složení využívá pečující výplňovou látku Hyaluron, díky níž je pleť během okamžiku vypnutá. Jeho vodní vůně připomíná horský vodopád, ponoření do chladivé vody pod ním.
AQUActive HYALURON CAPS jsou ideální také jako podkladový krém před nanesením make-upu. Můžete aplikovat pod i na pečující produkty AQUActive.

Aktivní látky
Výplňový hyaluron - Biotechnologicky získaná nízkomolekulární varianta kyseliny hyaluronové, technicky redukovaná. pomocí speciálního postupu. Filler Hyaluron přebírá vlhkost do pokožky a tím zvyšuje její mnohonásobně zvětšuje její objem. Výsledkem je vypnutá pokožka a speciální výplňový efekt, který lze vidět, že působí na jemné linky a vrásky.

Použití
Aplikujte ráno, večer nebo podle potřeby. Po vyčištění pleti aplikujte AQUActive SOMI pro silnější účinek. Poté otevřete kapsli a naneste na obličej, krk a dekolt. Kapsle lze použít před nebo po aplikaci pečujících produktů PHYRIS.

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Parfum (Fragrance)