Produktové řady

  info@phyris-kosmetika.cz  +420 739 468 412
Exkluzivně na viviane.cz

Phyris Forest Eye Gel

 

Forest Eye Gel

1 065 Kč

Chladivý oční gel - svěžest, relaxace, prozáření

Balení: 20 ml

Svěžest, relaxace a prozáření očního okolí
PHYRIS Forest Eye Gel je chladivý oční gel, který osvěžuje, uvolňuje a projasňuje oční okolí. S cennými ingrediencemi z lesa je gelové složení pro pokožku kolem očí jako procházka lesem. Výtažek z houby chaga a výtažek z mechu chrání pokožku a zajišťují rovnoměrný jas. Chladivý oční gel obohacený o buněčnou vodu z březových listů nabízí dodatečnou ochranu před volnými radikály a působí proti předčasnému stárnutí pleti. Těšte se na svěží, uvolněné a mladistvé oční okolí s chladivým očním gelem Forest Eye Gel od PHYRIS.
BALENÍ: tuba s kuličkovým aplikátorem
Aktivní účinné látky
Extrakt z květu kaštanu
Rostlinný extrakt z květů jírovce maďalu (Aesculus Hippocastanum). Obsahuje flavonoidy, třísloviny a aminokyseliny a působí specificky proti známkám stárnutí pokožky, jako je tvorba vrásek v oblasti očí.
Výtažek z houby Chaga
Tento extrakt se získává z houby Chaga šetrným extrakčním procesem. Obsahuje polyfenoly, polysacharidy a minerály. Snižuje zarudnutí pleti, chrání a zlepšuje rovnoměrnost a zářivost pleti.
Buněčná voda z březových listů
Buněčná voda, získaná z listů břízy (Betula alba), chrání pokožku před volnými radikály a působí proti předčasnému stárnutí pokožky.
Extrakt z mechu
Rostlinný extrakt z mechu - Čepenka odstálá (Physcomitrella patens). Podporuje vlhkost pokožky, posiluje bariérovou funkci pokožky a chrání ji před stresovými, městskými vlivy. Je to učinná aktivní látka, která vytváří efekt hladké a rovnoměrné pleti.
Aplikace
Po očištění obličeje a po použití somi naneste chladivý oční gel PHYRIS Forest Eye Gel jemným tlakem a rolováním kuličkového aplikátoru pod každé oko od vnějšího k vnitřnímu koutku oka. Přebytečný oční gel zapracujte prsty do pokožky, dokud se nevstřebá.

Aqua (Water), Glycerin, Betula Alba Juice, Pentylene Glycol, Isomalt, Fructose, Ceratonia Siliqua Gum, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Lactobacillus Ferment, Sodium Hyaluronate, Disodium Phosphate, Caprylhydroxamic Acid, Inonotus Obliquus (Mushroom) Extract, Citric Acid, Phytol, Potassium Sorbate